Witamy u dostawcy numer jeden bydła rasy Angus na całym świecie. Jeśli szukasz rzetelnej strony internetowej, na której możesz kupić krowy Angus, to jesteś we właściwym miejscu.

Rasa Angus wywodzi się ze Szkocji z grup blisko spokrewnionych ras bydła pochodzących z hrabstw Aberdeen, Kincardine i Angus. Istnienie tych ras sięga ponad 1000 lat.

Wspierani przez 10 lat sukcesów, sprzedajemy zdrowe bydło rasy Angus do różnych lokalizacji na całym świecie po bardzo przystępnych cenach. Nasze krowy Angus średni wzrost naszych dojrzałych buhajów to około 150-165 cm w kłębie. Średnia żywa masa ciała dojrzałego Angusa waha się od 590 do 885 kg. A żywa masa ciała dojrzałych buhajów waha się w granicach 870 – 985 kg.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli szukasz bydła rasy Angus online. Napisz do nas na: infodairylivestockfarm55.com@dairyfarm

CHARAKTERYSTYKA RASY ANGUS

Angus to średniej wielkości, muskularne zwierzęta, znane jako rasa tuszowa. Są szeroko stosowane w krzyżówkach w celu poprawy jakości tusz i zdolności do dojenia. Angus jest preferowaną rasą na japońskim rynku wysokiej jakości wołowiny ze względu na ich skłonność do marmuru, białego tłuszczu i jasnoczerwonego chudego mięsa. Rasa pogłowa, są również używane jako genetyczny dehorner.

Są jednolicie czarne, ale dopuszczalna jest niewielka ilość bieli na podkreśleniu, za blizną na pępku. Angus dojrzewa wcześniej niż inne rasy brytyjskie. Jednak w niektórych stadach wybierano zwierzęta większe, dłuższe i później dojrzewające.

Rasa słynie z łatwości wycieleń. Nagrywanie występów jest szeroko praktykowane. Angus był pierwszym, który stworzył podsumowanie ojca przy użyciu systemu oceny genetycznej planu grupowego. Nasi hodowcy mogą zapewnić kupującym plan rasy EBV (szacowane wartości hodowlane) z planu rasy Angus i planu grupowego.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY

W dzisiejszych czasach zakup zwierząt bardzo dobrej jakości jest bardzo ważny. Ponieważ zwierzęta dobrej jakości, zdrowe, aktywne i wolne od chorób zawsze zapewniają dobrą produkcję i maksymalne zyski.

Pomimo zakłóceń spowodowanych pandemią koronawirusa i kryzysem gospodarczym, z jakim mamy do czynienia, spowodowanym wojną na Ukrainie, nasi stadni i rolnicy byli w stanie ominąć te wyzwania i produkować bardzo dobrej jakości i zdrowe zwierzęta.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany zakupem zdrowego i wysokiej jakości bydła rasy Angus.

TROSKA O NASZE BYDŁA

Dobra opieka nad zwierzętami jest kluczem do sukcesu naszej hodowli bydła Angus. Dlatego zawsze dbamy o dobrą opiekę nad naszymi zwierzętami. Odrobaczyć i zaszczepić je w odpowiednim czasie. I zawsze staraj się utrzymywać dobry kontakt z naszym VET.

E-MAIL: INFODAIRYLIVESTOCKFARM55.COM@GMAIL.COM

Leave a Comment